| MegaProXtreMm a întrebat:

Buna!; x..Ador melodia asta si as vrea sa o am in telefon:D.

http://www.youtube.com/watch?v=9nHYAshxrKw

Am cautat-o pe toate siteurile posibile ca sa o dowloadez si observ ca nu se poate dowloada(adica nu am gasit siteul potrivit de unde pot face rost de ea):(..stie careva un site unde o pot dowloada? Dau >funda!:

Răspuns Câştigător
| kriskiky a răspuns:

Poti incerca pe: www.listentoyoutube.com

2 răspunsuri:
| danutzzzu99 a răspuns:

Instaleaza RealPlayer si cand asculti melodia pe youtube iti apare "Download this video" in coltul din dreapta sus al videoclipului. Il descarci si apoi il poti converta in mp3.

| drak14 a răspuns:

Incearca sa descarci ultraISO eu de pe el descarc melodii poti sa le descarci audio video sau direct cu url-ul d pe youtube