| Costel_Iancovici_1997 a întrebat:

Bună ziua, as dori să-mi achiziționez și eu niște boxe active și pasiva și nu știu care sunt mai de calitate. Unii îmi zic ca smart superbass 600watii din care scot 400 sunt cele mai bune alții zic ca temeisheng alți ailiang, voi ce parere avetu, care marca e cea mai buna?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vrei calitate, iei bose

| sierra1 a răspuns:

Sau JBL sau Pioneer sau Alpine

| Costel_Iancovici_1997 explică (pentru sierra1):

Nu pentru mașină boxe active de podea de camera am specificat destul de bine

| sierra1 a răspuns (pentru Costel_Iancovici_1997):

"mașină boxe active de podea de camera am specificat destul de bine"

1 Și unde zici Costeluș mamă, că ai specificat "specificat destul de bine"?

2 JBL și BOSE ți-am recomandat, ar fi fost de bonton să zici măcar "merci"