| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua! eu am varicela(varsat de vant) si aproape am stat in casa 2 saptamani si astept sa ma duc la doctor. dar au inceput sa imi apara niste puncte mici ca un fel de cosuri de culoarea pielii pe piele. sa fiu sincera nu am facut baie de 2-3 saptamani pentru ca asa a spus doctorul pentru ca nu am apucat sa fac baie intr-o saptamana si m-a prins varicela si n am mai putut. astazi pot sa fac baie. credeti ca este din cauza asta. sau de la varsat de vant.sau o sa fac pojar pentru ca nu am facut(doamne ferestee cryingcryingcrying ) va rog sa imi raspundetzi serios fara commentarii.pentru ca imi este frica foarte tare

1 răspuns:
| TaKuYa a răspuns:

Hmmmm...nu sunt doctor am abia 12 ani nu stiu daca raspunsul meu te va ajuta dar eu cred ca este din cauza ca n-ai facut dus o saptamana cred dar incearca sa afli de la doctor... oicum iti doresc insanatosire rapida!