| love10andra a întrebat:

Bunaaaa! Am o problema! Cum pot sa imi pun o melodie de pe calculator pe telefon? Am USB 2.0 pentru a baga cardul de memorie. Il introduc in calculator. Mi-am instalat si VlC media player! Cum sa fac sa imi pun mai multe melodii pe telefon?(de pe net desigur!)Primul funda!

Răspuns Câştigător
| YoMymmy12 a răspuns:

Intrii in my computer, dai unde ai tu telefonul/cardul si bagi pozele pe el.

1 răspuns:
| DianaBd a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa intri in my computer sa dai click pe telefonul tau iar apoi iti poti trage ce vrei tu. sper ca te-am ajutat