| donsoara a întrebat:

As dori ca melodiile mele sa se deschida in Winamp si nu in Windows Media Player. Ce pot sa fac sa se deschida in W. tot timpul fara sa mai selectez eu?

Răspuns Câştigător
| 6481 a răspuns:

Faci click dreapta pe melodie și selectezi Open with...
Apoi alegi Choose default program, apoi din listă Winamp și bifezi căsuța Always use the selected program.

4 răspunsuri:
| nsilviu a răspuns:

Simplu daca folosesti Windows dai clik drepta pe o melodie si alge Open wait -> open another application -> dai Browse daca nu ai winamp in lista aceaia si il iei de unde il ai isntalat de obicei in C://Program Files/winamp/winamp. exe apoi in ferestra cu programele ai optiunea de a selecta un checkbox adica o casuta mica si ai grije sa fie bifata in dreptul iei scrie ceva de genu: permanent program running. Daca nu ai inteles te rog sa spui unde te-ai blocat.

| azada a răspuns:

Click dreapta pe melodie / properties/change /winamp/apply /ok

| kyrky a răspuns:

Pai dai open with prin winamp. daca apoi iar nu merge direct. dezinstaleaza media player... oricum nu ai ce face cu el oh go on

| Unique_8782 a răspuns:

Click dreapta pe melodie -> properties - general

si acolo unde zice " open with " dai "change" si selectezi "winamp"

sper ca te-am ajutat happy