| anonim_4396 a întrebat:

Am deschis niste melodii cu winamp-u si acum mereu mi se deschie cu winamp-u melodiile, videocloipurile...
Spuneti-mi si mie cum fac sa le deschid cu windows media player si mereu sa se deschida cu windows media player fara sa dau eu "open with" sau "deschidere cu", pentru ca daca vreau sa pun vreun video pe youtube cand il deschid sa ma uit la el, videou il vad cu fata-n jos
Dau funditi

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Dai open with apoi -> choose program.alegi programul dorit.media player, dai clik pe el, apoi bifezi." "always use the selected program to open this of file".si dai ok...si iti merge

1 răspuns:
| hoLigan a răspuns:

Pai dai clic dreapta pe o melodie sau un videoclip si properties si unde scrie opens with winamp daca ai zis ca cu aia se deschide dai change si selectezi windows media player dai ok si dupa aia apply baftahappy sper ca te-am ajutat