| anss23 a întrebat:

Cam cat costa o chitara?

Răspuns Câştigător
| angel13 a răspuns:

Cea mai ieftina e in jur de 250-300 de lei...deci gasesti chitari de la 250 de lei in sus pana la cat vrei happy

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Chitara clasica te poate duce pana la 5 milioane, iar cea electrica pana la 10 ~cel putin~

| TheToxicNightmare a răspuns:

O chitara normala costa cam 250 iar electrica costa dublu adica 5 milioane, eu asa stiu ca si-a luat fratemeu chitara si mi-a spus pretul.

| Anemona a răspuns:

Depinde de ceara...de exemplu unele incep de la 2 milioane jumatate-3 milioane... cele mai scumpe sunt in jur de 12 milioane sau asa ceva:*:I*:*:*succes la noua achizitiesmug:*

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

6 milioane. iar cea electrica 8 fara amplificator

| Zoet a răspuns:

Depinde cat de profesioanala vrei sa fie! Sau marimea! Pentru copii sau pentru adulti.Am si eu o chitara si am dat pe ea cam 2 mil. si ceva.

| karellen a răspuns:

Eu am dat 400 ron pe o Hohner acustica, de la magazinul Muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de marca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/timp-liber/cam-cat-ar-costa-o-chitara/

aici o sa vezi mai multe.

| Shift a răspuns:

Am vazut in Botosani cu 1 milion si ceva...
Mi s-a parut destul de bunicica pentru un astfel de pret...

Răspuns utilizator avertizat
| silentmaster a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar pentru asta exista netul :D
uite aici un site http://www.guitarshop.ro/
sper sa te ajute