| Vreausăajut1720 a întrebat:

Cam cat costa o doza de chitara? big grin

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Incepand, in general, de la 30-40 lei (second hand, luate de pe chitare slabute, nu se prea vand in magazine) si ajungand pe la 450-500 lei maxim. Daca ai nevoie de doze noi, poti cauta pe e-bay, sunt destul de ieftine, un set de doze care la noi e 650 lei, acolo e 130 de dolari, deci vreo 400 lei.Si vorbim de set aici.

2 răspunsuri:
| Florentin98 a răspuns:

Cam 500 ce lei! depinde de calitatea pe care o mai si doresti dar si de posibilitatile financiare pe care le ai! funda?! :*