| andu88 a întrebat:

Campanie anti-manele. al 10 raspuns ce este impotriva manelelor primeste funda.

7 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Eu tot nu inteleg cum unii pot numii maneaua muzica.
Nu inteleg cum, cand eu ascult Bon Jovi in coltul meu de banca din partea cealalta se aude un "Haoleu mancati'as"
Si tot ei rad de mine ca nu stiu versurile unei manele ascultata la coltul blocului, pe cand ei sunt aia care nu stiu nici macar un vers di melodii l; egedare ca Smells like teenage spirit sau November Rain:|
Mi-am pierdut de mult increderea in generatia mea:-j
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| FirstState a răspuns:

Au ei vreo 2 normale tongue nu chiar asa de strashnic cum tu zici

| LoLz a răspuns:

Manelele nu sunt un gen de muzica. Sunt niste ''corcituri' intre arabeasca si lautareasca romaneascastraight face.

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

M**e celor care ne-au intoxicat cu manele!happy

| Șâret a răspuns:

Si procesul de manelizare, inculturizare si prostire a Romaniei continua. straight face

| DeEAஐ a răspuns:

Nu ascult manele, pentru ca nu imi induc nici o stare, sau...sti si u,nu ma atrag,asta nu inseamna ca am ceva impotriva celor care asculta acest gen sau a celor care le comercializeaza! e loc pentru toti, si pentru orice gen de muzicahee heechiar daca nu ne convine "maneaua" nu facem nimic cu revolte pe TPUhee heeAlegem sa nu ascultam si gata... zbay, zbayhappy

| Ariia a răspuns:

Pf urasc manelele