| cristina_9394 a întrebat:

Ce ar fi sa facem o campanie anti-manele? Aveti niste materiale anti-manele?

6 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Dar ce-ar fi să-nfiinţăm o campanie anti-Cristine?! Sincer să fiu, niciodată nu mi-a plăcut numele ăsta. Scuze, doar că nu permit ca oamenii să fie pedepsiţi pentru. deciziile lor, care nu aduc prejudiciu nimănui.

| Ana a răspuns:

Ce ar fi sa-ti vezi de treaba ta si sa nu te mai bagi peste altii, fiecare asculta ce vrea.

| Butsilee a răspuns:

Lasa cristina manelistii in pace oh go on s-au simtit si ei impunsi si gata sar cu guraoh go on
Eu sunt cu tine happy Impotriva lor happy Nici eu nu suport manelisti ca de acolo au aparut si cuvintele cocalar si pitipoancalaughing
Sunt niste clipuri pe youtube happy Doar scrii anti manelehee hee

| LoLo a răspuns:

Buna...

eu ascult rock.nu imi plac de nici o culoare manelele(mai ales ca au niste versuri si niste accente cam urate)... dar eu nu am nici o treaba cu cei care asculta manele, fiecare are gustul lui fiecare asculta ce vrea, aceasta tara este libera si poti sa asculti ce vrei.Nu poti obliga o persoana sa asculte cea ce asculti tu happy.

bye bye...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt manelist dar tu ai auzit despre "libertatile omului"? Daca nu, intereseaza-te de ele, dar daca da, bucura-te de libertatile tale, fara a le incalca pe a le altuia.
numai bine.