| Emma_Emmy_1999 a întrebat:

CAND S-A INFIINTAT TRUPA ONE DIRECTION? Primul raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| AlysukaAlysuka a răspuns:

Trupa britanica-irlandeza One Direction s-a infiintat la 23.07. 2010 la ora 8:22. Sper ca te-am ajutat :*

| Emma_Emmy_1999 explică (pentru AlysukaAlysuka):

Mersi! Uite raspunsul castigator!

| CosminC86 a răspuns (pentru Emma_Emmy_1999):

Personal nu alerg dupa funda, dar daca erai unpic mai atenta vedeai si data in linkul dat. Eu ma multumesc doar cu faptul ca te-am ajutat. Pa, pa!

| Emma_Emmy_1999 explică (pentru CosminC86):

Imi cer scuze daca te-am suparat dar asta e! N-o lua personal!

| CosminC86 a răspuns (pentru Emma_Emmy_1999):

Suparat pentru ce?

| Emma_Emmy_1999 explică (pentru CosminC86):

Lasa!

10 răspunsuri:
| pampam18 a răspuns:

In anul 2010

| Emma_Emmy_1999 explică (pentru pampam18):

Dar data? Pe mine data ma intereseaza!

| Victor7boy a răspuns:

In anul 2010, uite dovada :http://ro.wikipedia.org/wiki/One_Direction
FUNDA?