| IgoToHellForThis a întrebat:

Cant de mica prin casa.rolling on the floor. Stiu suna foarte ciudat adica ma refer cantam mereu si fredonam melodii.Si nu prea aveam voce.Dar acum dupa o lunga perioada de timp m-am inregistrat si vocea imi suna destul de bine cand cantam chiar mai bine de cat credeam eu O_O.Am 13 ani. Daca mai fac exercitii cu vocea si chestii si tot cant e vreo mica posibilitate sa mai mi se schimbe vocea spre bine adica sa sune mai bine.Dau funda. Sfaturi va rog.big grin

Răspuns Câştigător
| clarabel a răspuns:

Da vocea ti se poate schimba asta fac si eu in a4 toti radeau de mine si am inceput sa cant pe atunci toti copii imi ziceau bravo sti sa reti toate melodile cat de lungi ar fi dar mai exerseaza cu cantatu am exersat si inca exersez dar vocea mea e din ce in ce mai buna si se pare ca si a ta la fel continua sa exersezi funda? sper ca ti-am fost de ajutor papa