| xLove a întrebat:

Care cantaret/cantareata din Romania credeti ca e cel/cea mai bun/a, talentat/a? Argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| andra1223 a răspuns:

Smiley.Are voce foarte buna.Canta foarte bine live. Face show singur,nu are nevoie de dansatori,efecte speciale, haine excentrice, etc.E drag, simplu si foarte iubit! big grin Ca si trupa Voltaj si Holograf(niciodata nu pot sa aleg dintre ei )-au niste piese minunate, cu versuri faine si adevarate. happy

| xLove explică (pentru andra1223):

Sunte de acord cu tine!
Am o intrebare: Esti ardeleanca?

| andra1223 a răspuns (pentru xLove):

Da,sunt happy Ti-ai dat seama din cauza ca am folosit cuvantul "faine"? laughing

| xLove explică (pentru andra1223):

Da, da laughing Si eu sunt ardeleanca, si cand aud ''faine'' spun in gandul meu: Oare-i ardelean/ardeleanca? laughing

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Unul dintre cei mai buni (e imposibili sa spun doar de cineva, sunt mai multi)este Tudor Chirila.

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Sunt mai multi talentati si care oricand canta live fara nici o probleme cum ar fi Monica Anghel, Andra...

| dracu14 a răspuns:

Markone1 si bitza-nu prea pot sa ma decid intre ei, imi plac la fel de mult, ii respect pentru ca desi nu castiga prea bine din rap au ramas aceiasi, nu s-au comercializat ca altii, mark are o voce mai grava pe cand bitza una mai placuta insa ca mesaj sunt cam aceiasi
ca trupa aleg h8 si truda

| rap4us a răspuns:

Cel mai bun cantaret: Nane (pentru ca are versuri foarte bune si e si destul de cunoscut)
Cea mai buna trupatonguearazitii (pentru ca sunt geniali si toata lumea a auzit de ei)

| aliceinchains a răspuns (pentru rap4us):

Care e relevanța că "toată lumea a auzit de ei"? Asta nu înseamnă și că sunt buni. Și One Direction sunt cunoscuți, însă tot niște păpușei gay rămân.
Trupa de care zici tu e mișto, însă faptul că sunt cunoscuți n-are a face cu calitatea muzicii pe care o fac.

Hmm, să răspund și eu, ca trupe din ro, aș alege Bucovina și Dordeduh, mi se par cam cele mai bune. Mai sunt câteva mai underground, da ok.

| daniel957 a răspuns:

Smaili are scris pe cai verzi ca e cel mai bun muzician