| Helena08 a întrebat:

Care credeti ca este cel(a) mai bun(a) cantaret/cantareata din Romania? (live, nu imagine, playback sau editata)

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Singura care a lasat o impresie buna dintre astia mai cunoscuti, a fost Loredana.

| CautNume a răspuns:

Ca trupe, Vama si Trooper.Si Andra are o voce buna, pacat ca nu si melodii.

| croissant a răspuns:

Andra pentru ca ea canta orice tip de muzica si pe langa asta canta foarte bine livewinking.Tu care crezi ca este?

| eusebiu99 a răspuns (pentru croissant):

Da ai dreptate dar si Inna canta binisor.Tu Helena ce parere ai?

| Helena08 explică (pentru eusebiu99):

Intr-adevar si eu cred ca Andra are o voce superba! Cat despre Inna... m-as abtine, sigur ca are succes si melodii bune, dar cu siguranta nu datorita vocii, ci doar datorita stilului comercial.

| Hieer a răspuns:

Antoniahappy

| Flaviia16 a răspuns:

Andra si Mihai Trestariu

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Cantareata - Andra
Cantaret - Connect-R

| Tarta_Marius_1988 a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing toate dau pe play backwinking si cand canta live te iei de cap

| Alexia112001 a răspuns:

Alina Eremia

| Rusescu24 a răspuns:

Andra si Smiley cred

| SfantulDavid a răspuns:

Cred ca fara nicio exagerare Andra.