| Anonimanonimus677 a întrebat:

Care cantaret va place mai mult, Inna, Smiley sau Antonia? FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| PufoseniaDF a răspuns:

Sall! Cel mai mult din cei prezentati imi place de Smiley! Fundabig grin

16 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ceva imi zice ca cine asculta personajele astea trei, are o foarte mare cantitate de prostie.Si are dreptate! Niciunul, sunt penali toti trei.

| PufoseniaDF a răspuns (pentru Dumnezău):

Sa stii ca fiecare asculta ce vrea...De parca muzica pe care o asculti tu e minunata.Eu de exemplu urasc melodii pe care le asculti tutongue Dar eu nu comentez despre muzica pe care o asculti tu!

| Dumnezău a răspuns (pentru PufoseniaDF):

Fiecare asculta ce vrea,intr-adevar,dar cat timp asculta penibilitati,merita sa i se taie urechile de Dumbo, ca le poarta degeaba, daca nu pune sa asculte ceva de calitate.Muzica ce o ascult eu, este, intr-adevar minunata.Nu ai de unde sti ce muzica ascult eu, deci nu te lansa in presupuneri nefondate, ca asa pici de proasta-probabil si esti.Nu comentezi de muzica mea, pentru ca nu ai de ce, e prea epica.

| Anonimanonimus677 explică (pentru Dumnezău):

Dar ce muzica asculti tu DumnezauHolocaustPornJediMaster?

| Anonimanonimus677 explică (pentru Dumnezău):

Ce misto e melodia aia! nici mie nu-mi place de inna, antonia si astai...doar am vrut sa vad prin intrebarea asta daca mai exista persoane ca mine(ascult metal simfonic; de obicei Nightwishhappysi mai ascul si melodii japoneze rock...ma rog ideia e ca dintre aia 3 smiley mi-a placut si mie candva, cand eram mai mica si mai proastahappy

| PufoseniaDF a răspuns (pentru Dumnezău):

Numi pasa ce zici dar daca tu asculti tampenii de astea e treaba ta, dar nu critica cantaretii adevarati...Eu ascult o muzica foarte buna si NU SUNT PROASTA cum zici tu.Fiecare asculta ce vrea si eu n-am criticat muzica pe care o asculti tu.

| Dumnezău a răspuns (pentru Anonimanonimus677):

J-rock-ul,personal,mi se pare in multe ocazii, penibil.Am ascultat odata o melodie Cinema Bizzare,am mai ascultat si de la Gazette sau cum le-or zice,si sunt cam slabuti.Iar daca zici de symphonic metal,si nu ti-o pare prea dur pentru tine,asculta Haggard sau melodic death metal,cu influente de power: Northern, Kalmah, Children of Bodom si alte trupe mai putin cunoscute.Si un Therion ar merge,ca nu sunt doar o trupa, sunt o experienta, la ce complecsi si geniali sunt.

| HermioneLove a răspuns (pentru Dumnezău):

De fapt stie ce muzica asculti din playlist lol! laughing straight face

| Thunderstruck a răspuns:

Niciunul, e cea mai mare prostie muzica lor.

| medgirl a răspuns:

Antonia 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul!

| HermioneLove a răspuns:

1 Antonia
2Inna
3Smiley
parerea mea! dar mie imi plac de toti trei pentru ca sunt suuuper!

| sefu1234 a răspuns:

Abbath din Immortal

| meriot a răspuns:

Inna happy

| ovidiuboier a răspuns:

Smiley