| alexalex_4797 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa melodie a lui Nicolae Guta?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, sunt mai multe care imi plac, are cateva mai vechi de dragoste care le ascultam cand sufereamhee hee, de exemplu `TE caut`,`nu vreau lacrimi de la tine`, `nimeni nu va mai fi ca tine`,`beau sa uit de tine`...si in special imi place melodia `am ajuns sa plang`...adica degeaba unii critica manelele, daca versurile mi se potrivesc sau imi place cum suna, nu tin cont ca e manea, sau alt gen de muzica, conteaza melodia in sine, nu genul.
In fine, fiecare cu conceptia lui, eu ti-am raspuns sincer ca ascult melodii vechi de-a lui Guta care ma ating la suflet si nu stiu...melodii de dragoste de alt gen nu sunt chiar asa speciale ca atunci cand asculti o manea de suflet.

18 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nici una

| shadovv a răspuns:

Aia in care se sinucide.

| Sin a răspuns:

Asta e o gluma de prost gust.

Toate sunt oribile!

| Brotacelu a răspuns:

Ia-ma Doamne stinge-mi neamu ...cred ca e cea mai reusita laughing)

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aoleu! Guta asta canta? Mi mi s-a parut ca il doare rau ceva si rage de durere!

| gabriela007 a răspuns:

Da lasati-l in pace! Gusturile nu se dicuta, daca el vrea sa asculte manele sa o faca. Nu prea stiu care e cea mai frumoasa melodie a lui, nu ascult.happy

| Lol_1641 a răspuns:

Toate sunt urate! laughing

| fryekid a răspuns:

Ce ti-am facut sa ne injuri?

| RaR a răspuns:

Normal ca niciuna laughing

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Ascultam.Acum numai ascult.Cred ca cea mai amuzanta(ca eu ma iau dupa amuzament la videoclip)e motanu cu palarie

| Ilusion :X a răspuns:

Cu ce s-o ales in viata laughing ( Cu femeia cu musatalaughing )

| MysteriousVIP a răspuns:

No comment. anti-manele

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Nici unaurate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolae Guta - M'am nascut pocnit / Marsul funebru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu va mai fi ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa mane este pentru gagica mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex lasate de manele frate asculta si alta muzica nu numa tziganii aia (zcz de expresie)laughing)))))))))

| Fawkes a răspuns:

Nu pot sa cred cum puteti unii dintre voi spune ca nu conteaza ca ii manea.Conteaza,manelele=incultura!