| vlad210 a întrebat:

Nicolae Guta sau Justin Bieber rolling on the floor. Sa nu credeti ca sunt manelist.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce sa aleg dintre un drac si un dracusor?thinking
Aleg dracusorul. JBstraight face

| Puf a răspuns:

I`as impusca pe aman2laughing)

| Диана a răspuns:

Salam e la putere! Haida haida! \dancing

P. S. : glumesc ma rolling on the floor

| maryyyaaa a răspuns:

Niciunul it wasn't me

| Emmeii a răspuns:

Justin Bieber. Jos manelele. laughing

| davidwarner a răspuns:

JB evident. Nu suport manelele, nu am nimic cu cei care le asculta, dar mie nu imi plac.

| iuliana1221 a răspuns:

Nici unul! guta e un idiot si justin e un poponar! x-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocami pentru ca nici eu nu sunt manelista, Justin Bieber happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea, grea deciziehappy bieber ala i-as da foc, sa se chinuie putin si lu' guta, hmm l-as impusca laughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apocalipsa straight face nu mi-am pus niciodata intrebarea asta rolling on the floor) il urasc din suflet pe ratatu ala care scoate banii pe c** la 15 ani... ce-i drept aman2 fac oamenii bolnavi psihic... fetele pana in 15ani (jb) si majoritatea romaniei (70%laughing) asa ca aleg sa moara jb pentru ca distruge viitoru lumii sigh big grin Romania e deja la pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma lasati cu figurile astea de ****? oh go on
justin bieber e SUPERB si invidia e mare pentru multi dintre voi oh go on
dava dracul de cacaciosi. oh go on
guta oh go on? las'o moale nu sunt manelista oh go on si il urasc ca e un rrom dintos si bla blaoh go on
dar pe jb il super ador e super super super cute si are si voceoh go on
da se vede ca invidia e mareoh go on da'va dracul :*

justin bieber normal love struck

| wowmentol2 a răspuns:

Nicolae gutaaaaaaaaaa
justin bieber este un ca.cat de copil guta este regele

| Maryaaa a răspuns:

Nici unu. ba voi nu mai stiti muzica buna? numa cocalari ascultati toti mai lasati-ma cu justin cocalaru si niclae puta k-s niste prostri care nu stiu sa cante muzica buna. jb parca-i fata cu baby baby ala si guta, puta cu coada de maimuta parca-i handicapat sa mor eurolling on the floor). serios acum nici unuuu! 11