| andreeamiley a întrebat:

Care credeti ca este idolul lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Ea a declarat ca i`a placut si ink ii place de Michael Jackson si printre altii happy Britney Spears. nu dai fundita?sad

16 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Eu devil
ma venereaza creatura aia

| Razvan a răspuns:

Madona e "idoala" tuturorhappy

| Silvia a răspuns:

Mama, desigursmug.

| costyn162 a răspuns:

A declarat la un moment dat ca idolul ei este Britney Spears.
Si consider ca, talentata sau nu, a cunoscut faima si celebritatea, si cgiar a stiut cum s ale primeasca in viata ei.

Abh
| Abh a răspuns:

Marilyn Manson

| thizizme a răspuns:

Faza cu MJ a zis-o ca asa trebuia sa zica oh go on
Eu cred ca se auto-idolatrizeaza. Sau idolul ei e Guta. Sau amandouathinking

| Dianna a răspuns:

Eu cred ca e Chuck Norris. Chuck Norris e un smecher e idolu` tuturor laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| mariobros a răspuns:

Idolul ei este FAIMA, pentru ea se chinuie saracuta...

| topcat a răspuns:

Obama happy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

''My idol is Mr.Mike.from TPU.ro a romanian site" said Miley Cyrus.
Imi pare rau ca divulg marele secret... dar, cu modestie va spun ca eu sunt idolul ei!big grinlaughing

| Laly_4113 a răspuns:

De fapt am citit recent intr-o revista top 7 idoli si pe locul intai era Beethoven

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca The Killers

| Andreea2014 a răspuns:

Din cate stiu e este Madona, Michel Jacasaon si cei de la Marun Five si Britney Spears. :*

| alexutza_8938 a răspuns:

Ea a declarat ca i`a placut si ink ii place de Michael Jackson si printre altii Britney Spears. nu dai fundita?

| catalinamaria a răspuns:

Eu cred ca acum Beyonce, mai de mult a declarat ca este Britney Spears d: happywinking