| Aliiiin a întrebat:

Ce credeti despre Miley Cyrus? Fundisha!

16 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Actrita-excelenta
Cantareata-buna spre foarte buna face progrese mereu
Imbracata-foarte bine
Aspect-excelent
Vocea-cam groasa
Dar o adoooooor!:X E o draguta!:X
Apropo esti fan Kelly Clarkson?:X
Mie imi place!

| IrinaAndreea a răspuns:

Cine mai e si asta? laughing

Un Nimeni!

| TraficDeMentosane a răspuns:

Imi place cum joaca in filme shii...atat :-#
bye wave

| mymy a răspuns:

Ea, demi, selena sunt super :*
mai putin selenawinking

| Vizitiul a răspuns:

Este idolatrizat de majoritatea ploziilor. E trist...

| Doa'Do a răspuns:

@ Christine : Oho, am gasit o amatoare de astfel de filme.Ok...cand o sa vedem filmul in care esti si tu?

| Doa'Do a răspuns:

@ Christine : Ok.Imi pare rau daca te-am jignit! happy

| jinxx a răspuns:

Hipnotizează copiii?

| KatyKat a răspuns:

Mie imi place cum cinta, si joaca in filme, as vrea sa vad filmul The Last Song, dar inca nu a aparut; x ))Dar am auzit ca se imbraca vulgar, si e o "parasuta" scuze dar asa am auzit, dar oricum nu imi schimba parerea mea, adica imi place si o sa imi placa si in continuare, are un glas fermacator, si este o actrita SUPER, Selena Gomez si Demi Lovato iti place? )

| Onutssa a răspuns:

Parerea mea desprea miley cirus: falsa, nesuferita, figuranta, pseudovedeta, antitalent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi arată bine, cânta bine dar am auzit că şi-a pus piercing în nas şi că acum câteva luni a dansat la bară în timpul unui concert, plus că i-a furat iubitul unei fete şi deja vor sa se căsătoreasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place deloc. Am vazut-o interpretand o piesa la American Idol, era imbracata intr-o rochie de seara, parul ala, aiurea pur si simplu, nu stiu cum sa-l descriu, si felul in care s-a miscat pe scena in tinuta pe care o avea...dezgustator. Sa te apuci tu sa dai din cap ca rockerii in rochie de seara, nu stiu ce sa zic.

| Aliiiin explică:

@iCeCreaM Eu am vazut The Last Song si eu foarte tare am plans a fost foarte emotionant!

| D33a98 a răspuns:

Este o persoana, pot sa zic de treaba. Imi place cum canta si joaca in filme.Deci cei care sunt anti-Miley, va rog acordatii o sansa.

Fundita?

| Specialc a răspuns:

Ati vazut filmu xxx cu ea? Pacat de ea e terminata rau

| Specialc a răspuns:

@Doa'Do:Foarte amuzant eu mi-am dat parerea... tu ar trebui sa o pastrezi pe a tawinking