| Crisis a întrebat:

Care e cea mai nasoala trupa de rock/ metal dupa parerea voastra? Mie mi se pare Slipknot.

19 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu ştiu care e cea mai nasoală trupă, dar aş putea să îţi enumăr câteva care sug rău: Kings of leon, The killers, Tokio Hotel, Skillet d-astea.
Nici Slipknot nu îmi spune nimic. Nu pot să spun că am ascultat multe melodii, dar ce am ascultat mi s-a părut o lăbăreală totală.

| Holocaust a răspuns:

Slipknot nu mi se pare o trupă chiar atât de nasoală.
Pe mine mă enervează alea comerciale gen Skillet, Asking Alexandria, Black Veil Brides şi restul păpuşeilor de mai sus.

| Bogdanux a răspuns:

Am vazut candva un articol pe Metalhead despre viitorul metalului, ma rog.Si era despre trupa Attack Attack!, pe care o consider in cel mai bun caz mediocra.

http://www.youtube.com/watch?v=oSHafavwfZ0

Bine, ce canta ei e o poponareala pura. Daca ajungi sa citesti despre ei, cazi pe jos de ras.

| Downfall a răspuns:

Sincer, nu mi se pare că Slipknot ar fi o trupă nasoală, dar fiecare cu ce-i place. Nasoale ar fi Tokio hotel, Avril Lavigne, Kings Of leon, Coldplay şi altele de genu.

| GusWaters a răspuns:

Coldplay sunt hipsteri, dar sunt mai mult pop pe chitara acordata foarte jos, si probabil de aia le pare multora poponareala.Slipknot nu sunt asa de rai,dar nici o trupa buna nu sunt. Excludem din start de la categoria ''rock'' labareli de genul BVB, Asking Alexandria, Eyes Set To Kill sau din astea.Pe mine ma enerveaza,ca trupe,in general privite binisor,AFI si partial, HIM, si mi se par slabe.Ar mai fi tot pe acolo si Radiohead sau Kings of Leon.

| LastChance a răspuns (pentru GusWaters):

Da, tot ce ai spus acolo e labă, dar în privinţa HIM te contrazic. Mie-mi par destul de buni.

| GusWaters a răspuns (pentru LastChance):

Pe Ville Valo l-a cotonogit gagica-sa acum vreo 5 ani.Si tipul cica e muartea la fomei(laughing), si nu-mi place vocea lui, e slaba.

| LastChance a răspuns (pentru GusWaters):

Mă doare-n cur de Ville Valo. Trupa mi se pare ok. Ce am ascultat, mi-a plăcut, deşi nu mă declar fană.

| GusWaters a răspuns (pentru LastChance):

Meh,eu tot slabuti ii consider.Parca pe ultimul album sunt ceva mai rasariti, dar mai au de lucrat.

| Nolkyz a răspuns:

Nu sunt de acord cu asta. De ce sa insir n formatii care mie mi se par de c*cat? Ce rezolv cu asta? Pur si simplu nu le ascult, dar nici nu arunc cu rahat in ele. Daca, spre exemplu, mi se pare de tot rahatul formatia Skillet, ce conteaza? Parerea mea, parerea ta, parerea cui o fi. Insa ii RESPECT ca si artisti.

| Crisis explică (pentru Nolkyz):

Nu am zis sa aruncam cu **** in ele laughing Doar am intrebat, sa vad ce pareri aveti. Nu am intrebat de ce.

| Rockart a răspuns:

Paramore.

| Denysa2012 a răspuns:

Metalica iar splipknot canta smeher

| LastChance a răspuns (pentru Denysa2012):

Vezi că îţi mai trebuiesc ceva neuroni până să spui că MetaLLica e nasoală.

| Crisis explică (pentru Denysa2012):

Metallica s-au cam nasolit dupa primele 4 albume, dar totusi, nu poti sa compari Metallica cu Slipknot.

| Denysa2012 a răspuns (pentru Crisis):

Parerea mea da fiecare cu parerea lui sa ei

| Crisis explică (pentru Denysa2012):

Parerea ta nu e corecta, asta am vrut sa zic happy Ma rog.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns (pentru Denysa2012):

Esti varza... nici macar nu esti capabil/a sa scrii Metallica corect. Ca sa nu mai spun de cum ai pocit Slipknot.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna Crisis, pai...sunt altele mult mai nasoale decat Slipknot. Nasoale in sensul in care sunt exagerat de comerciale, referindu-ma la Tokio Hotel, Green Day, Linkin Park si toate porcariile astea. Si Slipknot sunt foarte aiurea, insa se poate si mai rau...Crede-ma. Dar de ce sa ne gandim care sunt cele mai nasoale cand putem asculta muzica buna?
Va propun sa ne relaxam si sa ascultam, muzica, in adevaratul sens al cuvantului muzica.
http://www.youtube.com/watch?v=3DYfyfkk4_E
O seara cat mai placuta, Iulia.