| Kangaroo a întrebat:

Care e formatia voastra preferata de Rock (orice tip)? Coincide cu a mea= Funda

Răspuns Câştigător
| MaryJane11 a răspuns:

Buna Kangaroo!happy In primul rand imi place de tine ca ai aceleasi gusturi ca si mine=rock:X,,,,Imi plac:Bon jovi,,,Linkin parca,,,Tokio Hotel,,,Metalica,,, Scorpions,,, etc.:*:*

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Rammstein/Sepultura/Queen

| KostaKhe a răspuns:

AC\DC,Breaking Benjamin,Scorpions,Metallica, Bon Jovi, Green Day

| MimiPopescu a răspuns:

Guns'n'Roses!

| MeMyself a răspuns:

Green Day, Paramore, Evenescence...etchappy

| Nymphetamine a răspuns:

Arch enemy.

| VannEe a răspuns:

Guns N Roses

| KONSTANTIN a răspuns:

Jonas brothers

| LikeARollingStone a răspuns:

Rammestein!

| MaryJane11 a răspuns:

Aaa si Slipknot,,, Travka,,, Truda.mai multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Three Days Grace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park.

| Iris9908 a răspuns:

Scorpions

| darkcriss1 a răspuns:

Escape the fate, faling in reverse,slipknot,three days grace, linkin parca,bon jovi,black veil brides,kamelot,bullet for my valentine, ozzy osbourne,skillet,monowar,cannibal corps,disturbed, children of bodom, avengeged sevenford, sepultura, metallica, godsmack etc...