| bigfanhannahmontana a întrebat:

Care e mai frumoasa : Miley Cyrus, Selena Gomez sau Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Miley Cyrus
Si ii sta super ca Hannah Montana:X

119 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus e cea mai tare! :X Canta super, e foarte frumoasa si ador ochii ei albastrii! I love her:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...Nu vreau sa o jignesc pe una din ele, dar
dupa parerea meabig grinemi canta frumos si e fumusica, Mieley cnta frumos, saracuta are boala de inima si joaca bine, Slena e foarte frumoasa, canta frumos si joaca original. Dupa parerea mea casmentul este:*1Selena Gomez,*2MileyCrus,*Demi Lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena #1
Miley#2
Demy nici n-ar trebuie sa fie in top big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa este SELENA GOMEZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez
e cea mai tare cea mai frumoasa si cea mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez
e cea mai tare cea mai frumoasa si cea mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa este selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cred dupa parerea mea ca miley cyrus e pe primul loc demi lovato a doua si selena gomez ultima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) demi lovato aici nota 10
1)selena gomez aici 10
al 2 loc of of of miley e draguta dar multe fite fite fite fite fite eu nu cred cainepermis sa avem si noi fite fite fite fite fite dar canta super adica toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase sunt Selena Gomes si Demi Lovato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.selena
2.demi
3.miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e cea mai frumoasa ar merita titlul de Miss Universe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato si selena gomez sunt cele mai tari.miley cyrus e o proasta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez apoi miley apoi demi sau nu stiu da selena p primul locwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bay nimeni nu stie ce e aia frumusete miley e dreacu nemachiata selena dragutica iar demi frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de toate 3 dar cea mai frumoasa dupa parerea mea este demi lovato, miley cyrus si apoi selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e cea mai talentata! cea mai frmoasa si cea mai coool!big grinoar ea e vedeta adevarata!:*:*:*:Xlove struck:X:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... 1 Selena Gomez 2 Demi Lovato 3 Miley Cyrus.Miley este prea fitoasa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus pe locul 1 cea mai frumoasa cea mai draguta selena e cea mai proasta si mai urata dintre toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E logic ca miley pentru ca e cea mai frumoasa si cea mai tarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca: 1 Selena Gomez, 2 Demi Lovato 3 Miley Cyrus pentru ca am vazut ca se drocheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miai furat poza mea d mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca:
1.Demi Lovato
2.Miley Cyrus
3.Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine spune ca Miley Cyrus este o proasta si ca are fite acela este un idiot!