| selena_5077 a întrebat:

Este adevarat ca Selena Gomez este cea mai frumoasa dintre Miley cyrus, Demi Lovato si ea?

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Cum? Sel e cea mai frumoasa fiintalove struck. e pur si simplu un ingeras, o dulceata
si...dosocute,nu are 20 de ani! are 18 anisori si pare de 15
Selena este foarte decenta in plus
miley. o urasc pe miley! parca zici ca are 32 de ani, e o curva si o javra imputita
demi, nu o urasc, dar pare mai matura, e draguta... dar...

nimeni nu se compara cu papusica de Sellylove struck

14 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Mie imi plac toate 3.

| A_7901 a răspuns:

Mi se pare o tampenie sa zici ca aia e mai frumoasa ca cealalta. Fiecare a fost dat cu anumite daruri. Nu am auzit pe nimeni sa zica ea e is da mai mult interes decat ea. Totul e despre frumusete exterioara. Chiar sunt curioasa care sunt criteriile dupa care se determina frumusetea asta.

| Fiction a răspuns:

De fapt are doar 18 ani. Dar si selena, si demi sunt frumoase.

| Rihanna18 a răspuns:

NUUUU
rolling on the floor
DEmi e mai fr ca aman2 intr-un loc

| Moncherie a răspuns:

De fapt asa pare doar pentru ca Selena e mai matura, are 20 de ani

| ElectricChapel a răspuns:

Initete, nu te supara. Ai stat tu la p***a lui Mylei sa vezi daca este sau nu curva? Pe bune acum? Mie Myley mi se pare divina, Demi mi se pare magnifica, Selna mi se pare deosebita si asa mai departe. Daca nu-mi place o persoana nu comentez nimic despre ea!~!

| OhMyBieber a răspuns:

Sti mie mi se pare cea mai frumix demi lovato dar si selena gomez e frumoasa

| YoCookieMonster a răspuns:

Selena e cea mai frumoasa fata.Este prietenoasa si cuminte.In schimb miley e o curva urata.Demi e si ea frumusica dar nu se compara cu selena

| AndreDy a răspuns:

Nu
sub nici o forma
nu o urasc dar nu e nici adorabila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Selena e cea mai frumoasa! Ai niste gusturi bune daca iti place de ea. Dar drept sa spun si alte vedete sunt frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da selena e cea mai draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena este mai frumoasa decat miley si demi

| AntoniaHetfield63 a răspuns:

Ceee? Selena nu numai ca e tare e cea mai frumoasa fata de pe pamant si cea mai draguta si amuzanta de pe tot globul are 18 ani dar pare de chiar de 13. E un inger si o fetita super buna si prietenoasa. O urasc pe Miley. Parca ar avea 30 de ani cand are de abia 18 si e mult mai urata decat Selena. Demi as ziceca e draguta dar nici una nu se compara cu Selena.Adica nici pe jumatate normal.

| GameMaster1 a răspuns:

Selena Gomez, Miley Cyrus si Demi Lovato nu sunt mai frumoase nici la un loc fata de Victoria Justice.Mie mi se pare urata Selena Gomez fata de Victoria Justice