| Mynu a întrebat:

Demi lovato, miley cyrus sau Selena Gomez? cine canta mai bine si cine e mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Deci cel mai frumos canta demi, chiar are o voce super, a lui miley e putin ragusita nu zic ca nu canta bine, dar mi se pare ca, canta mai bine demi.si la frumusete eu zic ca selena, dar si celelalte sunt dragute.

24 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Demi Lovato canta cel mai bine, si mai frumoasa din ele este Miley Cyruswinking

| Emena a răspuns:

Selena gomez

| Iubesc Limonada a răspuns:

Miley e mult mai tare decat amandoua(selena si Demi) la un loc.
parerea mea

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Buna. La frumusete Selena Gomez, dar la talent muzical Miley Cyrus.

| daηă a răspuns:

Nu pot alege toate canta super si sunt foarte frumoase

| KatVonB a răspuns:

Da nu terminati ma cu asemenea intrebari?laughingDe ce nu intrebati de Celine Dion, Britney Spears.etccall meu

| Sua a răspuns:

Demi canta mai bine, dar Selena e mai frumoasa, de fapt asa cred eu

| Madalin a răspuns:

Eu sunt mort dupa Demi lovato.Am o gramada de muzici cu ea.cred ca pe toate.imi place cum canta da mai ales cum arata. E tare frumoasa.Imi dai funda plzz

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

Selenahee hee

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Demi Lovato si Mileythinkinghappy

| Tzucu a răspuns:

Demi lovato este o proasta. cu toate astea e evident ca selena e cea mai frumoasa si canta cel mai frumos. la fel si miley dar ea nu e asa de frumoasa

| deNisu a răspuns:

Nu stiu dupa parerea mea toate sunt la fel happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato si Milei Cyrus canta cel mai bine. Sunt amandoua foarte tari si talentate. Cea mai frumoasa este Demi Lovato.Selena Gomez e dragutica dar nu canta deloc bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato canta cel mai bine si e cel mai frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi desigur si mai frumoasa si canta mai fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt nebuna dupa Demi lovato. Aadica e clar ca ea canta mai frumos decat toate e si mai amuzanta.Bine recunosc cate odata ca e mai frumoasa selena dar nu conteaza frumusetea conteaza talentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Miley Cyrus (evident), 2.Demi Lovato ( si ea canta super, dar nu o intrece pe miley) si ultima e Selena Gomez (are o voce prea pitigaiata happy ), si la frumusete e aceeasi ordine laughing

| superdemi a răspuns:

Eu cred ca demi lovato are succes canta super are un par bestial eu ma port deja ca ea meam facut parul ca ea si ii stiu toate melodiile pe derost nu stiu ce vedeti la selena gomez e o prefacuta pitigaiata si urata nu are niciun har in fiata iar miley cyrus este urata si nu canta bine deci dupa mine demi lovato are infinitul de voturi si cele mai multe sanse in cariera.

| ayacata a răspuns:

Eu cred ca Selena Gomez. da nici celalate nu sunt mai prejos

| denysa_9900 a răspuns:

Dupa parerea mea...demi lovato le are p toate... fundita?

| Ellenutssa a răspuns:

Ce-i drept, toate sunt foarte comerciale, dar Miley e singura care chiar are ceva de-a face cu muzica, iar lucrul asta se vede pentru ca dintre toate, ea are cea mai solida cariera. Cine e cea mai frumoasa, acum e subiectiv. Eu o aleg pe Miley, dar nici Selena nu arata rau deloc.

| andreealiz a răspuns:

Mie mi se pare ca:
1)Selena Gomez(este draguta, canta fain si are succes
2)Demi Lovato(canta cool, are succes, imi place parul
3)Miley Cyrus (ese draguta dar are cam multe fite