| bigfanhannahmontana a întrebat:

Care e mai frumoasa : Miley Cyrus, Selena Gomez sau Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Miley Cyrus
Si ii sta super ca Hannah Montana:X

119 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate, nu poti sa le diferi sunt super super frumoase toate trei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa este selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez myley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. miley
2. selena
3.demi
Clar miley cyrus e cea mAI FRUMOASA si canta cel mai frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa este Selena Gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi place cum canta miley cyruslove struck dar cea mai draguta mi se pare selena gomezlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mylei a fost este si va ramane cea mai tare cea mai frumoasa si sexy dintre toate pe selena nu o suport de loc o ourasc din tot sufletu nici nu se compara cu mylei cu demi n-am nimic dar nici ea nu se compara cu miley cei care o placeti pe selena sunteti dusmani mei jos cu selena va pupa estrellyta si pe tine hannah

| fluturas10 a răspuns:

BeYoU poate tu ai nasul mare si ochii mici, Selena e cea mai frumoasa dintre toate :*

| SSweetAAngel a răspuns:

Selena gomez

| SuNShiNe1947 a răspuns:

Miley Cyrus

| alexutza_9130 a răspuns:

Toate

| addyzz a răspuns:

Selena Gomez. happy si Demi. in nici un caz miley laughing

| sellygomezfan a răspuns:

Selena gomez :X :X
si miley si demi sunt la fel de frumoase(parerea mea)

| adebubulina a răspuns:

Selena e cea mai frumoasa si cea mai draguta are o fata foarte frumoasa are un stil al modei minunat are melodii super. Demi Lovato e cam plinuta n-am ce lauda. Si miley cyrus cea mai urata nu are pic de frumusete cand eram mai mica imi placea hannah dar acum o urasc ma enerveaza mai ales ca se pune cu selena.Deci din tot ce am scris se deduce ca 1 selenaaa 2 demi lovato si nu ii dau locul trei lu miley ci ii dau locul 100000000000000 lu miley.

| Anneee99 a răspuns:

SeLeNa GoMeZ ( Selly ) dar mai bine uitati-va si voi care e cea mai frumoasa happy file:///C:/Documents%20and%20Settings/Slama%20geama/My%20Documents/Downloads/pizap.com10.85590555798262361313517394203%20(1).jpg

| felicia_7213 a răspuns:

Toate sunt foarte frumoase, nu pot alege intre ele, dar dupa parerea mea demi cinta cel mai fain

| crisycris a răspuns:

Mai mult ca sigur miley~~!~~

| stefany a răspuns:

Bine,eu zic Selena e draguta rau :X:*

| Corbu_Ramona_1993 a răspuns:

Deci in primul rand Selena este cea mai tare, mai matura care canta super tare!
demi nu prea imi place si Mylei o fitoasa, drogata, urata, urat inbracata etc.Dar in special selena e cea mai tare!
big grin

| Corbu_Ramona_1993 a răspuns:

Selena gomez, normal!

| selly_6183 a răspuns:

Selena gomez arata foarte bine si are si voce

| Francescutza_9752 a răspuns:

Mileyy sau uratit e groaznica acum si sa drogat, iar demi s-a ingrasat are 145 kg.iar selena are toate calitatile!

| lokka a răspuns:

Toate naspa.laughing si sunt pline de ele...laughing... m-am saturat de ele.laughing

| selena_5077 a răspuns:

Desigur selena gomez

| schatzy41 a răspuns:

1 Selena
2 Miley
3Demi

| rebeca_6110 a răspuns:

Selena gomez are si voce

| valentinayo a răspuns:

Demi e frumusica, Selena o actrita buna dar Hannah e cea mai frumoasa si cea mai buna

| Voicu_Misu_1976 a răspuns:

Miley cyrus desigur este frumoasa dar este pre eleganta

| adebubulina a răspuns (pentru Voicu_Misu_1976):

Eleganta nu ai vazut-o cum se imbraca?

| Steffana_Symina_1986 a răspuns:

Sincer cel mai mult imi place de Selena! :X Are o voce super si e frumoasa :*:*:*:... Miley e cam nebunatica, are voce frumoasa dar nu imi prea place fiind ca are freza de baiat! Siii ce sa zic de Demi, imi place doare zambetul ei, dar prea exagereaza cu machiajul!winkingwinkingwinking Asta e pararea mea! :*