| Denisa10_9542 a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus este mai frumoasa decat Selena Gomez si Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| asdfghjklmnb a răspuns:

Normal! decat fata aia stalcita lui selena, de zici ca i-a cazut o cladire de caramizi pe fata iti spun sigur ca topul ar fi asa: 1.Miley 2.Demi 3.selena

14 răspunsuri:
| Agapimu a răspuns:

Da.

| ChishyyAlle a răspuns:

De cat selena gomez este dar nu o intrece pe demi in frumusete

| CossMii a răspuns:

Da din cate stiu eu este mai frumoasa.

| alexa21_7276 a răspuns:

Nu este adevarat selena este cea mai frumoasa si cuminte fata de la disney si miley e frumoasa dar si-a stricat foarte mult imaginea cand a fost filmata drogata si demi e draguta dar nu cine stie ce frumusete

| maricx a răspuns:

Selena e draguta, iar cat despre cumintenie eu stiu ca selena a vrut sa faca poze nud, iar demi zambetul o stricalaughingD. i

| maricx a răspuns:

Mai nou imi place de selena:X

| Cosmiiina a răspuns:

Toate is uratelaughing)))
mai draguta e selena, in restoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da miley sa drogat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Tu ce crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal! decat fata stilcita a lui selena gomez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
in nici un caz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De e cea mai frumoasa dar nu imi vine sa cred ca sa drogat

| Alinutza2000 a răspuns:

Parerea mea e ca Miley Cyrus este mai frumoasa decat Selena Gomez sau decat Demi Lovato...