| Nicoleta_7799 a întrebat:

Care este cantaretul/cantareata voastra preferat/preferata si care este melodia voastra preferata de la respectivul/respectiva artist/artista?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lara Fabian.
O voce magnifica, superba..., foarte curata, foarte puternica. O femeie extraordinara. O actrita de nota zece - mereu transmite si prin mimica, limbajul trupului ceea, ce canta.
Ca dovada:
Lara Fabian - "Je t'aime"
http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0
Lara Fabian - "Je suis Malade"
http://www.youtube.com/watch?v=bIIL5p7_WKk
Iar melodia mea preferata din repertoriu Larei Fabian, cred, ca e "Je t'aime".

| mmary a răspuns:

Michael Jackson ft. 50 Cent-Hold my hand.
Massari-Real Love
Alexander Rybak-Fairytale, Europe' s skies, Oah...aceastea sunt nu ma pot hotari...big grin le iubesc! tu?happy poti sa ne spui care sunt preferintele tale?happy:*

| GaBBiii a răspuns:

Michael Jackson:X

Michael Jackson -Come Together
Michael Jackson-Bad Girl
:X
Pa, pa`!

| Ciprian a răspuns:

Lady gaga - alejandro

| sunset a răspuns:

Daughtry - September
Alina feat Grasu XXL - Jungla

Ma rog. apreciez foarte multe melodii/cantareti, de genuri foarte diferite de la muzica clasica, jazz, si hip- hop.

| oanawww45 a răspuns:

Cantareti : o gramada ...Imi place rihanna (only girl, umbrella, don't stop the music etc), lady gaga ( bad romance, poker face, telephone) Eu ascult mai mult trupe, dar nu am voie.big grin( queen, big bang, backstreet boys etc) si daca ma intrebai acum un an care e cantaretul maeu preferat iti ziceam numai unu, care e MJ bine nu spun ca acum nu imi place. melodiile ( Human nature, heal the world, black or white, earth song, bad etc) aaa. imi mai place Cheryl Cole ( parachute, promise this...)

| badboy94 a răspuns:

Grasu xxl - Frumoasa si bestia

| Nicoleta_7799 explică:

Daca tot m-ai intrebat, mmary, cantaretul meu preferat este Michael Jackson, fara indoiala! Sunt o fana uriasa, fac parte dintr-un fan club, deci... ii iubesc toate melodiile, il iubesc enorm pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Nìcoll! Eu pot sa spun ca ìmì plac foarte mult Guess Who sì Spìke! Adìca oamenìì sunt chìar bunì ìn ceea ce fac ìn materìe de muzìca.:X sì ìn general ascult multì artìstì... uìte zìlele astea ascultam Florìn Chìlìan-Zece love struck care e o melodìe superba.Cu toate ca nu sunt atrasa de genul asta de melodìì, asta chìar m-a atìns la suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears- My Prerogative
30SecondsToMars- Hurricanelove struck

| robert87 a răspuns:

Pacha Man. legalize it.Guess Who.sunete.Grasu xxl.la adapost

| Vampiritza a răspuns:

Cantaretzul meu preferat este Pitbull si Sean Paul, Cantareata mea preferata este Florecia Berroti! De la Sean Paul,, Pre sit up,, Pitbull,, Hey Baby,, Florecia Berroti,, No te importa,,laughing

| cata_9536 a răspuns:

Pai`...cantaretul meu preferat e Enrique Iglesias cu mel "takin back my love" si "heart beat"big grin si micheal jakson cu mel "beat it" sau "will you be there" :X