| Macryna a întrebat:

Care este cantaretul/cantaretii preferat/i? si melodia/melodiile preferata/e happy

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Cantaretul meu preferat este Smiley.Melodia mea preferata este Acasa.Dar tie?

| Macryna explică (pentru andrei1237):

Pai sunt mai multi dar hai sa-ti zic un cantaret : Maitre Gims cu melodiile Zombie, J'me tir, Bella, si o cantareata Indila cu derniere danse ( stiu sunt francezi, dar m-am gandit sa ti le spun pe astea ca nu-s cunoscute si oricum toti cantaretii romani sunt preferatii mei big grin mai ales smiley si antonia )

| andrei1237 a răspuns (pentru Macryna):

Ma bucur ca avem aceeasi preferati.

| Macryna explică (pentru andrei1237):

big grin eu ce sa zic, ai gusturi bune happy

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Alter Bridge - Watch over you (varianta acustica)
iar de la noi Alternosfera - Nu e nimeni vinovat