| Muzika a întrebat:

Care este cea mai populara cantareata din ramania?

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Inna cu sigurantawinking

| Abcfunny a răspuns:

Inna pentru ca este si artista internationala si nu este apreciata doar in romania.Are o multitudine de fani si in alte tari.

| Anileda a răspuns:

Inna

| LoOvE a răspuns:

INNA, nu ca as fi eu o fana inraita, dar dupa ce am auzit si la tv si pe net ea este cu siguranta, chiar daca unii nu o plac
happy

paa!

| MMadalina02 a răspuns:

Inna...cine altcineva decat Faimoasa Inna tongue laughing

| L a răspuns:

Minunata Inna.care canta in engleza, dar nu stie sa vb in engleza oh go on.`

| byancacool a răspuns:

Inna

| Dia :"> a răspuns:

In primul rand daca era o intrebare capcana n'am auzit de ramania!rolling on the floor
Iar la noi in tsara... Minunata innarolling eyes Muzica ei e agreabila si unele piese chiar bune love struck Dar laughing) putsina engleza si accent nu i'ar strica big grin.

| Adbbmsh a răspuns:

Inna sigur!

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Inna e pe primul locwinking

| daianne a răspuns:

Inna.

| Zamfir_2974 a răspuns:

Maria ciobanu