| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea id-ul lui Simona Teodorescu? Este o cantareata de muzica populara! eu il am! sa bage id-ul cristina99alex.

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Pe ea ai intrebat-o cand ai dai id-ul ei - normal era sa il dea ea nu tu - nu crezi ca ai facut ceva urat totusi

| VladimirPutin a răspuns:

Crezi că vrea cineva id-ul ei?

| bathely a răspuns:

Helooooooo d-ra cristina99alex cine te crezi? cum iti permiti sa vb in locul altora? id simonei teodorescu exista pe youtube si nr de telefon se poate intra in contact cu dinsa si nu cred ca ai intrebat-o cind ti-ai permis sa-i folosesti numele deci, rusine sa-ti fie>>>>>>>>>