| TheQueen1 a întrebat:

Care este cea mai proasta melodie ( in afara de manele ) pe care ati auzito vreodata?

16 răspunsuri:
| TheQueen1 explică (pentru FemeiaPisică):

Sa stii ca 3, 4 si 5 imi plac. laughing Mai ales 3 si 5. Anaconda ascultam in continuu si aia cu pan la fund ma face sa dansez instant :X Mersi ca mi-ai amintit de ele kiss te puup kiss

| Oana92 a răspuns:

Gagnam style...Ma ia durerea de cap cand o aud! laughing

| raluk27 a răspuns:

In afară de manele, tot ce inseamna hard rock, hip hop, rap, lautareasca si muzica de adormit gen Romantic FM (care sper sa explodeze!)

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Adele - Hello

| TheQueen1 explică (pentru vladutzumuresan1996):

O ador! :X laughing cum de nu iti place?

| vladutzumuresan1996 a răspuns (pentru TheQueen1):

Asta sigur nu iti place: Connect -R si Cortes - Bani cu dobanda

| TheQueen1 explică (pentru vladutzumuresan1996):

Inceputul e urat... nici nu suna ca o melodie laughing

| vladutzumuresan1996 a răspuns (pentru TheQueen1):

Sau aia de la Smiley, Pierdut Buletin