| هوراس a întrebat:

Care este genul vostru muzical preferat, și trupa/cântărețul? la mine genul este metal, și trupa preferată Metallica :3

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trupa mea preferata e Nirvana iar cantaretul Kurt Cobain.
Evident ca rock-ul e baza happy

| Jipa95 a răspuns:

Si eu apreciez foarte mult muzica rock, trupa mea preferata fiind Metallica, Disturbed si System of a dawan big grin Daca te uiti in playlist-ul meu de pe TPU am cateva melodii happy

| Sociopat a răspuns:

Momentan imi place mult W.A.S.P

Cantaret as zice Maynard James Keenan de la Tool si Puscifer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen:muzica pop
Cantaret:Michael Jackson
Trupa:Shinee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu apreciez muzica buna laughing. Adica, ador muzica rock, jazz si pop ( nu toate tampeniile ).

| Deliiiia a răspuns:

Jazz, Rock, muzica usoara, rap, dubstep, drum and bass. Artistul meu preferat e Lana del Rey.

| Green66 a răspuns:

Rap și Rock. Nu pot zice că am trupe preferate, am doar piese preferate.

| dani2404 a răspuns:

Rap, artist Eminem.

| Mechanix a răspuns:

Roace.
Trupe preferate:

Megadeth
Metallica
Iron Maiden
Amon Amarth
Black sabbath
Death
Slayer

Și lista poate continua, dar mi-e lene.