| Resh47 a întrebat:

Care este genul vostru muzical preferat si de ce?

16 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Toate,cu conditia sa fie de calitate.

| CautNume a răspuns:

Rock

| AlinaOneDirection a răspuns:

Pop, pur si simplu ma simt bine cand ascult acest gen de muzică.

| FadetoBlack a răspuns:

Rock-ul deoarece e cel mai complex gen muzical happy

| Nucreeed a răspuns:

Liquid DnB

| ankadella a răspuns:

Soul- sentimente transpuse in versuri, pe-o linie melodica nebunesc de linistitoare.

| Mădă0611 a răspuns:

Trance-ul, vocal/progressive/uplifting. Imi da tot ce am nevoie, oricand am nevoie, liniste, melancolie, senzatia de plutire, ar mai fi niste sentimente, dar nu le pot descrie.

| KristalPop a răspuns:

Rock/metal, n-am argumente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer rap-ul, rock-ul si metal-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metal şi nu simt nevoia să îţi spun de ce pentru că nici nu e nevoie. Acest gen spune mai multe lucruri decât îţi poţi închipui tu vreodată! Muhahaha! devil

| FearOfTheDark a răspuns:

Rock&metal,ca ma reprezinta.

| GiAnca a răspuns:

Pop.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Muzica House, deoarece imi place

| claudia511 a răspuns:

Rock-ul, deoarece e singurul gen muzical(impreuna cu subgenurile sale) care reuseste sa imi transpuna fiecare sentiment intr-o melodie.

| gAZAh a răspuns:

Hip-hop/rap.
Pentru ca acest gen ma caracterizeaza si artistii din underground-ul romanesc merita tot respectul.

| LightStar a răspuns:

Prefer rap-ul... happy