| anonim_4396 a întrebat:

Care e genul vostru muzical preferat? Dar trupa / artistul preferat?

7 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Electronic ( Chillstep, Dubstep, Drum and bass, House, Trance ) cat despre artist, nu sunt sigur.

| FaraNume1245 a răspuns:

Rap. Nimeni Altu', Cedry2k, Underman, Gnom, Kazi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica clasica / Queen / Frank Sinatra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici inca nu aveam ignore. Recunosc raspunsul meu mai sus laughing

| VictorFenrir a răspuns:

New Age si Black Metal(cel putin pe moment)
Trupa... Burzum,Gregorian, Era, Bathory, Wu Tang Clan, Bone Thung (nu pot sa aleg doar una) + altele
Artisti.....Varg Virkernes, 2Pac, Bob Marley, Bob Dylan, Neil Young + altii (din nou nu pot alege doar unul)

Răspuns utilizator avertizat