| Jazzooohs a întrebat:

Care este genul vostru muzical preferat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock. N-am nevoie de argumente pentru asta.
Este cea mai bine realizată muzică, artiștii lucrează la versuri, care sunt de o foarte bună calitate și exprimă multe. Sunt pătrunzătoare, pe mine cel puțin mă țin cu sufletul la gură și vocea artistului respectiv parcă îmi vibrează în inimă. Sunt sentimentale și inedite, la fel și mesajele transmise. În rock nu prea reziști dacă nu ai talent, așa că îți dai seama că nu oricine ajunge aici. Cântăreții au și voce și combinată cu ce am scris mai sus realizează o adevărată terapie pentru cel ce o ascultă.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la manele la cea clasică!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Pop love struck, dar si rock

| Ryuzaki a răspuns:

Punk rock.

| BloodPrison a răspuns:

Bună!
Genul meu preferat de muzică este hip-hopul,dar nu pot spune că celelalte nu sunt frumoase.Îmi place şi muzica dance şi muzica pop(doar shakira,lady gaga şi A. Sta), iar din categoria rock ascult doar câteva piese Metalica cum ar fi Fade To Black
Pa, pa!

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Pei inainte ascultam alternative rock si hard rock dar mai nou imi place hip-hop/rap.

| Neculae a răspuns:

Buna rap e cea mai tare muzica din lumeeeeeeee