| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? happy a mea este... Ok, nu am o melodie preferata pentru ca imi plac o multime.

Răspuns Câştigător
| anonimspecial a răspuns:

Taylor Swift - I knew You Were Trouble
P! nk - Perfect
Eminem - The Monster ft. Rihanna
Taylor Swify- Our Song
Katy Perri - The One That Got Away
Avril Lavigne - What the Hell

Nu m.am putut limita la una...

| anonim_4396 explică (pentru anonimspecial):

Le stiu pe toate. Sunt superwinking

| anonimspecial a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti baiat?

| anonim_4396 explică (pentru anonimspecial):

Da

13 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Am mai multe melodii preferate : toate melodiile de la Simon Curtis, toate de la Black Veil Brides, toate de la Skillet, toate de la Skrillex, toate de la Adele, Rixton - me and my broken heart, Emily Brownin - sweet dreams, Panic! At the disco - the ballad of mona lisa, Nelly - just a dream, Cinema Bizarre - forever or never, Tinie Tempah - written in the stars, The Script - hall of fame, Justin Timberlake - mirrors si tot de la el - Sexy back.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Scuze, nu pot sa aleg doar una :D

SHINee -View https://www.youtube.com/watch?v=UF53cptEE5k
[si live

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am una preferată:
Eminem - beautiful, să zicem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi tuturor pentru melodii happy o sa le ascult cu siguranta pe cele necunoscute.

| spiridus25 a răspuns:

Eu am mai multe melodii preferate.Mi-e greu sa aleg una.

| vaporwave a răspuns:

Pai nici eu n-am
Dar am un playlist cu melodiile care-mi plac mult
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| hiImAdam a răspuns:

Mi-e greu sa aleg una singura, dar daca chiar trebuie, asta e: https://www.youtube.com/watch?v=JCoh2ibRVK4

| Danalina a răspuns:

Corina,Mira feat Skizzo Skills-Fete din balcani

| anonim_4396 explică (pentru Danalina):

Imi pare rau, dar nu ma dau in vant dupa melodiile asa de comerciale.