| oMycutzzaVrajitoare a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? De ce? Ce va face sa simtiti cand o ascultati? Va regasiti in ea? Cel mai profund si mai convingator raspuns primeste o Fundysa:-X

Răspuns Câştigător
| littleblackgirl a răspuns:

Am multe melodii preferate, dar una dintre ele este cu siguranta Give in to me de Michael Jackson. Imi place muzica lui in general, dar nu sunt o fana innebunita, si nu neaparat pentru faptul ca era cum era. (R.I.P)
Ascult melodia aceasta cand ma simt trista sau nervoasa si ma binedispune imediat. Nu prea pot sa iti descriu ce simt, pentru ca sunt foarte multe sentimente care ma coplesesc in momentul acela. big grin

5 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

OMycutzzaVrajitoare I've never had a favorite song! I loke all songs from Metallica, Megadeth, Iron Maiden...Anthrax! One of my favourite song is Metallica-Enter Sandman i practically going mad, i can't stay on my chair and can't stop headbang during the songbig grin!(Sry for my bad english)!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Like* sry!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Dany,engleza ma poate nu o fi perfecta dar sigur este mai buna decat romana ta!

| Dany4you a răspuns:

Mie imi place B.o.B. -Don't let me fall si Chris Brown-Deuces deoarece fara niciun motiv ma fac sa ma simt altfel...nu pot sa explic asta.

| Dany4you a răspuns:

Si app AsAsInS dc mai vb in engleza daca si tu recunosti ca e buna de aruncat...