| Mcrgirl39 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la My Chemical Romance? Dar de la Avenged Sevenfold? Sunt formatiile mele preferate si sunt curioasa ce melodie va place cel mai mult de la ei...big grin

Răspuns Câştigător
| iSmokeLove a răspuns:

My Chemical Romance - Dead
My Chemical Romance - Mama; x

| Mcrgirl39 explică (pentru iSmokeLove):

Super melodii!happy...preferata mea e Helena big grin

2 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

My Chemical Romance nu am incercat. Cat despre A7X melodia "Scream" e preferata si mi-e lene sa le scriu si pe celelaltehappy. In general ascult cam tot ce e pe albumele "Nightamare" "Avenged Sevenfold" si "City Of Evil". "Waking The Fallen" si "Sounding The Seventh Trumpet" sunt albume metalcore si nu prea ma pasioneaza genul dar in concluzie A7X e o formatie grozava.