| cosmin444 a întrebat:

Asculta careva rock? si daca da ce formatii... funda daca va place avenged sevenfold si ce melodie a lui va place cel mai multbig grin

Răspuns Câştigător
| maddieme a răspuns:

Clar si categoric :a little piece of heaven e geniala...si clipul:X:X:X:X

7 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

De la avenged sevenfold cel mai mult imi place nightmare.

Si mai ascult zdop si zdup, BuckCherry, saving abel, maximum the hormone, fit for rivals, 3 doors down, paralyzer, rise against si marilyn manson. Bine, sunt mai multe, dar cam asta am prin "Favorites" la youtube xD

| crysty97 a răspuns:

Ascult doar cateva dar nu formatia aia a ta is pasionat de melodiiile de la flat out 2

| adddaa a răspuns:

Si mie imi place, dar nu formatia zisa de tine. Mie imi plac Three Days Grace, Green Day, Skillet, Bon Jovi, Disturbed, Kamelot, Linkin Park si Lumen (sunt o formatie ruseasca big grin)

| JohnnyWylde a răspuns (pentru adddaa):

3DG, Disturbed si Skillet sunt foarte tari. Celelalte nu am ascultat.

| Xfactor_2745 a răspuns:

Da ascult rock.dar in ultima vreme ascult metale.Si da se poate spune ca mi place A7X...E PREFERATA MEA! happy Cred ca preferata de la ei ar fi Strenght of the world,Buried alive, So far away, Coming home, Trashed and scattered sau MIA.aaa si Sidewinder, si Blinded in chains....si A little piece of heaven happy

| JohnnyWylde a răspuns:

Avenged Sevenfold e una din trupele mele favorite. Mie unul imi place melodia "Scream" foarte mult, apoi "Natural Born Killer", "Carry On", "Beast And The Harlot". Aici ti-am scris melodiile preferate dar ascult foarte multe melodii de la A7X. Baietii sunt foarte tari.

| Miaitzaa a răspuns:

E cea mai tare trupa de metal ever, toate melodiile sunt super nu prea poti alege.Cel mai nebun intr-o o are "Beast and the Harlot"...cel mai tare clip este la "A; ittle piece of heaven si Buried alive". Nightmare-cel mai psihopat clip:X.So far away-cel mai trist (R.I.P The Rev) si pot continua asa.Ah da si live, Scream daca sunt si dansatoaresmug.In cl-BEST BAND EVER!