| alexandru98tt a întrebat:

Care este melodia voastra preferata, doar va intreb, si este adevarat ca Justin Bieber nu exista are 51 ani

15 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nelly -ride with me.

Justin existawinking

| Ronnix a răspuns:

Justin Bieber exista...

| mmary a răspuns:

Melodia mea preferata este Alexander Rybak-Europe's skies
http://www.youtube.com/watch?v=daqfr6DJsGc
cat despre Justin Bieber cred ca sunt doar niste vorbe care s-au format in urma castigurilor si reusitelor sale.nu sunt fana, nici n-am nimic cu el dar chiar nu cred.sincer!

| cornel a răspuns:

Asa si?raised eyebrows

parca imi da mie ala sa manancoh go on

| Andruza a răspuns:

Bună
Meldodia mea pref. e asta:
http://www.youtube.com/watch?v=U0CGsw6h60k
Iar faza cu Justin că are 51 de ani e doar o prefăcătorie.
Da, este adevărat că Justin nu are 51, ci 16 ani.
Pa, pa

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Jeessie J - Do It Like A Dude

Si despre faza cu JB.
Nu are cum sa fie adevarat deoarece un om la 51 nu poate canta la fel cum canta Justin.Nu mai stie lumea ce sa inventeze... rolling eyes

| alexutza697595 a răspuns:

Exista, altfel cum va explicati ca isi revendica premiile de la mtv? sau ma rog, altele, pentru ca a primit si cred ca stiti asta. Vine vreun bosorog sa le ia? Nup, este el ca ne plc ca nu ne plc... Justin BIeber.

| KiryuZero a răspuns:

Sombody to love

| Oana4340 a răspuns:

Miley Cyrus-Who owns my heart.

Cat despre Justin, sunt minciuni.Era o mare porcarie acel filmulet.

| Anonymus314 a răspuns:

Cheryl cole-promise this
...credeam ca *@#$@! #$-ul ala a iesit din discutie...

| pink_7086 a răspuns:

Shania twain-from this moment on:X

| iushsm a răspuns:

Pai...melodia mea preferata este dj sava& raluk love you (http://www.youtube.com/watch?v=dcRZyR8_udI) si katy perry firework http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw

| Elena_7356 a răspuns:

Faza cu justin e un fals! X_x
e un fel de "in puii meii" dar in america!
si toata chestia asta e un ***.
lol laughing
jb existalove struck

| cRyNa_2610 a răspuns:

Hi! pai...eu sunt o mare fana a lui JuSslove struckclar exista, e aiurea faza ca el nu exista, adica nici nu stiu de unde a venit zvonul acesta:pse mai spune ca el este satanist, dar cine ar crede? oricum melodie mele preferate sunt toate cele ale lui jusSlove struckfundita?

| alexandru98tt explică:

Bine ca m-ati lamurit cu justin bieber