| SickOfWriting a întrebat:

Care este trupa/artistul tau preferat? De ce? Puteti sa imi spuneti trupe gen Paramore(adica sa cante in eng si sa aiba membri draguti:X)

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Queen, Beatles, Guns n' Roses, Bon Jovi, Scorpions

Julio Iglesias, Charles Aznavour, Jacques Brel, Julien Clerc, Joe Dassin

| AvalohAlyn a răspuns:

Trupa este Voltaj, mi se pare una dintre cele mai bune formatii din Romania iar artistul este Mihai Traistariu, are o voce superba si merita sa fie in muzica.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu asculta asta pe repeat de azi dimineata:x
http://listen.grooveshark.com/#/album/On+This+Perfect+Day/3625262

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=2Om8FgC87C8

Membri draguti? hmm eu ascult muzica nu-mi caut de imperechere:)) dar e draguta chitarista;)) Nu e chiar gen Paramore, e muzica foarte elaborata, dar daca iti place ceva de la Queen la Dream Theater asta trebuie ascultat!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am doua formatii preferate, amandoua irlandeze:U2 si Westlife.

| biiiabyby a răspuns:

Pai.Insir niste artisti, mai pe scurt genii: Arssura, Bitza, Ad Litteram, Cedry2k, Guess Who, Spike, Cumicu, Nane, Adda, Fabri Fibra, Vescan

Trupetonguearazitii, Skizzo Skillz, Dope,, Skillet si probabil nu mi le amintesc.

P. s.: Esti din Galati de la scoala 13, nu?happy

| Angiutssa a răspuns:

Thousand Foot Krutch :X:X
Sunt cei mai tari:X

| CenturyChild a răspuns:

Trupa: pe locul 1 e Nightwish (pe locu 2 si restul ar fi Evanescene, Within Temptation, Skillet, Linkin Park, Green Day ) http://www.youtube.com/watch?v=jk2kJvXurGE
Artistul/a pe locu 1 ar fi Tarja Turunen ( pe locu 2 si restul Avril Lavigne, Natasha Bedingfield, Breaking Benjamin, Sean Paul, Kayne West, Michael Jackson, Cascada) http://www.youtube.com/watch?v=VwbtbfAnI80

| fatutzaanutza a răspuns:

Artistul preferat thinking Lady Gaga fiindca imi place cum canta si danseaza :X si ca nu ii pasa ce zic altii despre ea happy Apoi trupa Black Eyed Peas fiidnka stilul lor e asa... futuristik

| laviniawho a răspuns:

Formatii preferate: The Beatles, Led Zeppelin, Blue Oyster Cult... formatii cu membrii draguti thinking McFly, Busted, Panic At The Disco, My Chemical Romance...