| Ecea a întrebat:

Care gen de muzica il considerati cel mai prost? De ce?

Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

Manelele.
Nici nu cred ca maneaua este un gen muzical.Pe bune,muzica este o arta, iar din cate stiu eu, sa te lauzi ca ai "lovele" si "fomei" nu este o arta.Plus ca sunt de prost gust.
Din aceasta categorie fac parte si genurile house(sau de club,cum se spune mai nou) si hip-hopul manelizat, gen Puya, 50 Cent, etc.

Rock-ul la putere!
Daca asculti de asemenea rock, da o privire prin blogul meu:
http://real-music-zone.blogspot.com/
Keep Rockin'!\m/

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ecea):

Pe mine ma cam irita prostia de fapt...
Evident, oare ce nu e relativ? Suntem mai prosti ca unii, dar mai destepti decat altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Astaroth):

Bun, drag specimen. Ia zi-mi tu mie, ce dracului ascuuuuulti atunci?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Taraf si Caras TV?smug

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Manelele,muzica populara, de opera - nu suport cum suna, muzica veche - nu rock

| Pricajan_Radu_1994 a răspuns:

Buna intrebare.muzica comerciala, house dubstep, manelele sunt niste genuri aiurea pentru gay pitipoance si cocalari

| Termopile a răspuns:

Rockul, gălăgia aiurea, dat din cap ca nebunu, tobe enervante, plus multe alte motive, artiști sataniști, vestimentație ciudată și urâtă. Pe scurt groaznic. Să mergi la un concert de 5 ore de rock = pierdere de timp.