| Antipaticu a întrebat:

Pocaiti, ce genuri de muzica le considerati satanice, si ce genuri de muzica le considerati sfinte?

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Leocerba a răspuns:

Bine,te-ai prins ca focul fara lemne e ca nunta fara lautari!
Daca vrei box, mai bine urmaresti "Fight Club" sau uite-aici pe tv. ai boxprofesionist: http://www.sportlatv.ro/program_tv_box.php.
Meciurile regizate de tine la Religie nu prea au noimă dar...

Răspuns utilizator avertizat
| klau95 a răspuns:

Dati o palma laughing

| DarkRoses a răspuns:

Dc manelele sunt pentru satanici? Eu nu ascult maneletongue Ascult gothic rock big grin.Iar muzica sfanta e aia de biserica care e enervanta si naaaaspa.Deci nici aia nu.i muzica sfantalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| DarkRoses a răspuns (pentru TrollingFace):

Faza tare...nu eu am pus intrebarealaughing

| MCRgurl a răspuns:

Cele sfinte:pariu cu viata si cele satanice:manele si techno

Răspuns utilizator avertizat