| djmk1988 a întrebat:

Ce considerati voi a fi muzica buna?

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Folk, rock, metal.
Baftă!

| djmk1988 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Bun gust! Felicitari!

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru djmk1988):

Mulțumesc.

| Holocaust a răspuns:

în general,aia care-mi place,logic,şi anume punk,rock şi metal.
Dar sunt şi excepţii:muzică clasică, electronică(referindu-mă la trupe de calitate gen Prodigy), pop(gen Bee Gees)...şi cam atât.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns:

Ceea ce nu apartine de manele.

| djmk1988 explică (pentru Musique):

Salut. Ai raspuns cam scurt si aiurea. Scopul era sa fac o medie in functie de preferintele fiecaruia. In cazul meu, muzica buna ce mai ramane dupa ce tai 99% din restul ce nu tine de manele. In concluzie, muzica buna = bun gust, rafinament, ceva ce exclude din peisaj ramura muzicii comerciale, digerebila pentru orice ureche si orice varsta.

| Musique a răspuns (pentru djmk1988):

Tot acelasi lucru,e bun ceea ce nu tine de manele.
Am ales sa las fiecare sa-si exprime propriul stil,eu una, pot asculta aproape orice, atata timp cat nu e manea.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Rock,metal,muzică clasică, câteodată blues şi jazz.

| GusWaters a răspuns:

Black Sabbath,Sepultura,Yes,Tool,John Coltrane, John Denver, Neil Young!

| bloodyhell a răspuns:

Rock,folk si muzica clasica

| Gorath a răspuns:

Metal si rock.Restul sunt varza, numai bune de vomat pe ele.

| unknownn a răspuns:

Muzica care-mi place.
Nu-i clar?

| djmk1988 explică (pentru unknownn):

Si daca spre exemplu iti place Dubstep inseamna ca zgomotele astea reprezinta muzica buna? Abtine-te pe viitor te rog.

| Ebsghjs a răspuns:

Skrillexwinking