| Miky a întrebat:

Care imi spune si mie o piesa foarte populara de pe youtube care sa aiba cele mai multe vizionari pe care le stiti voi?

10 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Sh mai e una cu justin bieber...care aia kear ca are multe viz. happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.

Știi cum este, fiecare depinde ce ascultă și ce urmărește pe youtube!
Pa, pa.

| Amalia a răspuns:

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

| maryellen91 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
alta mai populara ca asta nu stiu!

| Miky explică:

Din cate am vad JB are cele mai multe vizionari dar mie acum sincer nu-mi plac piesele lui

| Moonster a răspuns:

Hai ma ca a lui gaga cu bad romance e cea mai tare

| Deleb a răspuns:

Piesa... Shakira-loca, dar știu video-urile de smosh big grin au peste 2 mi de vizualizări. Îți recomand Pokemon In Real Life by smosh și restul de exemplu în 3D (asa se numesc ). Succes.

| Adda_5780 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
are cele mai multe vizualizari pe yt :-?