| TDA1001 a întrebat:

Cum fac un Blog sau VideoBlog, ca sa aiba foarte multe vizionari? De pe ce site pot face un blog? Sau cum pot face pe youtube un videoblog sa aiba multe vizionari?

1 răspuns:
| Adryan17 a răspuns:

Sa faci un blog sau un videoblog nu e foarte greu. Parerea mea e ca ceea ce conteaza e continutul. Daca ai idei foarte bune si interesanta, atunci o sa faci vizualizari multe. Insa sa nu te astepti sa faci enorm de multe vizualizari din primul video, cu rabdare si in timp devi mai popular.
Iar pentru blog, nu e greu, sunt foarte multe site-uri care te pot ajuta. De exemplu:
http://www.blogratuit.ro