| gabi11000 a întrebat:

Care instrument e mai usor pianu sau chitara clasica? si 2 orga se aseamana cu orga? si 3 care e mai folosita in trupe chitara sau orga?

Răspuns Câştigător
| King18name a răspuns:

La chitara e mai usor de invatat intr-un fel. dar daca stii la pian, o sa inveti repede si la chitara / sau invers!
/ orga se aseamana cu orga, da! laughing) / daca te referi la pian, da se aseamana mult, dar depinde si ce stil inveti sa canti!
Pianul e mai fain. / in trupe, de obicei se folosesc aman2 la fel de mult / poate chitara e mai folosita.

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

De invatat...niciunul,depinde care iti place mai mult.
Depinde de genul abordat de respectiva trupa

| JohnnyWylde a răspuns:

Orga nu se aseamana cu orga, se aseamana cu cimpoiul.