| Sarai a întrebat:

Buna happy Ce chitara clasica s-ar potrivi unui copil de 16 ani care vrea sa inceapa sa studieze acest instrument.

Răspuns Câştigător
| Happinessssss a răspuns:

Bunăăăăă și ție love struck
Ținând cont că ai 16 ani și ești mare, ți-ar trebui o chitară 4\4. Costă în jur de 200-300-400 lei.
Sper să nu fiu prea directă, dar dacă ai avea dispoziția, am eu o chitară de vanzare cu 200 lei. Include CHITARA+HUSĂ. Am folosit-o foarte puțin timp, în jur de 2 săptămâni.
Sper că nu m-am îndepărtat de subiect.
Baftăă! love struck
Fundă? love struck

| Sarai explică (pentru Happinessssss):

Hmm interesanta oferta laughing din ce oras esti? ( daca nu vr sa vorbim aici lasa-i mesaj pe privat )

| Happinessssss a răspuns (pentru Sarai):

Sibiu, tu?

| Sarai explică (pentru Happinessssss):

Pff de departe.

| Happinessssss a răspuns (pentru Sarai):

Ah, ok, atunci nu mai contează big grin An Nou Fericit! :*