| NuMaContrazice a întrebat:

Care mai sunteti dependenti de muzica p'aci?

36 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Drogul meu preferat (mă rog, aproape).

| Polaris a răspuns:

Îmi place cum se numesc ăștia dependenți de muzică când primul lucru la care se gândesc când aud de Wish You Were Here e Avril Lavigne.
Te poți numi dependent de muzică atunci când ai trecut cu timpanu' prin mai multe genuri de muzică și ai o cultură muzică ceva mai mare decât ce prezintă MTV-ul contemporan.

| CautNume a răspuns:

Suntem multi...

| Mădă0611 a răspuns:

Eu. Pana acum cativa ani credeam ca toata lumea e dependenta si ca eu sunt disperata, adica mai dependenta, dar aveam o colega si a zis ca ei nu ii trebuie muzica straight face

| DeKoniec a răspuns (pentru Mădă0611):

Asa a spus? este ceva de genu "Nu imi trebuie muzica=nu am pentru ce traii"

| Klaryssa a răspuns (pentru DeKoniec):

Si eu tot la aiai m-am gandit rolling on the floor

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sunt meloman.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu as putea trai fara ea.

| KristalPop a răspuns:

Eu.

| Fridăm a răspuns:

Cam toată lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euuuuu! I Am Right Here big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

| fadnox a răspuns:

Eu
se intampla ceva?

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Si eu muzicoman.

| Klaryssa a răspuns:

Eu! Nu cred ca este zi in care sa nu ascult 1D sau Taylor Swift sau Demi Lovato sau Litlle mix sau Cher Lloyd...Cred ca eu si Curly suntem dependente la maxim de muzica...ba azi spre casa ne si miscam in ritm cu muzica! Ce poate fi mai dependent de atat? rolling on the floor

| FadetoBlack a răspuns (pentru Klaryssa):

What the?

| VallachorumTyranorum a răspuns (pentru Klaryssa):

Tipa făcea referire la muzică. Adică, muzică în adevăratul sens al cuvântului.

| Klaryssa a răspuns (pentru FadetoBlack):

What the ce? waiting

| Klaryssa a răspuns (pentru VallachorumTyranorum):

Exact,si eu i-am raspuns in adevaratul sens al cuvantului! Care e problema?

| bloodyhell a răspuns (pentru Klaryssa):

Ce asculti tu e o voma.

| Fridăm a răspuns (pentru bloodyhell):

Întâi am crezut că glumeşte. Pe urmă i'am văzut poza şi numele...

| Klaryssa a răspuns (pentru bloodyhell):

Pai maaahh mucea, in primul rand tu esti o voma, in al doilea rand daca nu-ti place pedaleaza mai departe, in al 3 lea rand rareori spun asta dar tu esti o enorma, colosala, imensa greseala pe pamant. Daca tu asculti Merlyn manson sau cum draq s-a scrie bravo tie dar daca eu ascult aia incep sa fac spume. Daca tie nu-ti place ma doare fix in 14 da?

| bloodyhell a răspuns (pentru Klaryssa):

Cum ai ajuns la concluzia ca as asculta Marilyn Manson?
vezi ca m-ai spart cu replicele tale de doi bani.ai dat dovada de o mare lipsa de neuroni deci iti urez o moarte chinuitoare in groapa prostiei.

| Klaryssa a răspuns (pentru bloodyhell):

Cum am dedus asta? Ammm.pia nu stiu draga poate de la poza ta asaaa de sexi! Si auzi mai Bloody ponei ma doare undeva ca replicile mele sunt asaaa prostesti pentru tine, crede-ma ca ma doare in patina.Ma enerveaza oamenii ca tine care incearca sa se certe cu oricine apuca, specimens like you should be killed at birth, si apoi si eu iti doresc la fel.As vrea sa vad cum mori in cele mai aspre chinuri sa stau in fata ta, tu sa fii legat de un scaun si eu sa iti torn acid pe fatawinking

| bloodyhell a răspuns (pentru Klaryssa):

Nu trebuie sa imi mai dovedesti ca esti limitat mintal.mi-am dat seama din primele cuvinte pe care mi le-ai adresat.

| Klaryssa a răspuns (pentru bloodyhell):

Si tu trebuie sa imi dovedesti ca esti un psihopat satanist.Mi-am dat seama de asta din poza ta unicahee hee

| DeKoniec a răspuns:

Eu. interesant nu?

| TheDifference a răspuns:

Posibil si eu laughing

| AleXisAleXis a răspuns:

Eu, eu, eu sunt dependenta de muzica... E de rau? laughing

| Aneke a răspuns:

Eu.

| CuteCurly a răspuns:

Eu!

| Izukie00 a răspuns:

Eu = dependenta de MUZICA :X. Nu exista zi in care sa nu ascult cel putin 100 melodii ore intregi :-)

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Viata mea este muzicaa!

| TravisForest a răspuns:

Eu! laughing

| girl28 a răspuns:

Eu.

| PuTTy a răspuns:

Eu sunt da cu ce te ajuta chestia asta?laughing ar fi culmea sa imi dai si o funda rolling on the floor))))