| JustinLoveBianka a întrebat:

Care melodie a lui Justin Biber va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Aოтuu a răspuns:

One time.

8 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Daca tot ai chef de balmajit despre asta, intreaba: cine este fan biber? ia.le id.u faceti un chat si salivati acolo impreuna. Sunt foarte multi oameni care nu asculta porcarii d.astea. TPU este un site in care gasesti raspunsul la niste probleme reale. incearca bravonet.u, candva era plin de d.astea ca tine. Poate ai noROCK.

| DudaYeah a răspuns:

Pray. celelalte, nu prea imi plac.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Jazzooohs a răspuns:

'I'm a gay." asta ii cea mai tare.

| Tasya05 a răspuns:

Overboard si One time.

| Dyanita a răspuns:

Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith
http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w

| IamNiemand a răspuns:

Pai cam toate:X:X Baby, Never say never, One less lonelygirl, One time, Overboard, Never let you go.etcbig grin dar cel mai mult imi place Next to you-JB ft. Chris Brown ( Daca nu o stii ascult-o ca e super draguta:X)

| bibikiss a răspuns:

Somebody the love si never say never